Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příměstský tábor

Po příjemné zkušenosti a pozitivní odezvě našich klientů smiley již tradičně chystáme pro děti na letní prázdniny příměstský tábor. Pro velký zájem doporučujeme včasnou rezervaci.

Termíny:    2019    Obsazeno/kapacita:
1) 8.7 - 12.7.        PLNO
2) 15.7. - 19.7.        PLNO
3) 22.7. - 26.7.        PLNO
4) 29.7. - 2.8.        PLNO
5) 5.8. - 9.8.        PLNO
6) 12.8. - 16.8.        PLNO

 

        Přihláška na tábor.doc                                                     

  

Přihlášku stačí zaslat na naši mailovou adresu: koně.uhercice@seznam.cz 

 

Začínáme ráno od 8 hodin a končíme v 17 hodin. Centrum dění bude v našich stájích a blízkém okolí. Děti jsou celý den venku s možností schovat se do stínu nebo před deštěm do klubovny. Dbáme na dodržování pitného režimu a 3x denně podáváme jídlo, teplé obědy dovážíme

Chystáme spoustu akcí, her, výletů a činností spojených s koňmi. Děti se naučí teoretické i praktické dovedností kolem koní. Pokud si bude vaše dítě chtít na památku vyzdobit tričko - doporučujeme nějaké bavlněné, jednobarevné, radši tmavší triko, u kterého nebude vadit, pokud se nepovede. Na závěr turnusu se budou konat minizávody, na které jsou zváni i rodiče.

Dětem dejte vhodné oblečení dle aktuálního počasí a něco na převlečení, dále doporučujeme pokrývku hlavy, plavky, lahev na pití, krém na opalování a ručník. Na ježdění jsou vhodné dlouhé kalhoty a uzavřené, pevné boty. Pokud nemáte svou helmu, tak ji zde zapůjčíme.

Dbáme na dodržování bezpečnosti při práci s dětmi a zvířaty, výcvik je veden zkušenou instruktorkou s licencí a instruktorkami s praxí. Na úvodu budou děti seznámeny s pravidly a bezpečností. Podmínkou pobytu je, aby bylo dítě zdravé a schopné absolvovat táborový program.

Cena za turnus je 3 300,- Kč. Po podání přihlášky uhraďte rezervační zálohu 1 000,- Kč na účet č. 107-969 737 0247/0100, zbývající část uhraďte do nástupu na tábor. K platbě uvádějte jméno dítěte + číslo turnusu.

Těšíme se na Váswink